čipy

Informace k nákupu čipu

Od 1. listopadu 2023 naše školní jídelna bude vařit 2 druhy hlavního chodu.

Začátkem měsíce budou všichni strávníci automaticky přihlášeni na chod číslo 1. 

Výběr jednotlivých chodů můžete provádět pomocí aplikace „Strava.cz“

Při výdeji obědů budou strávníci používat ČIP, který ukáže, jaký chod má strávník objednán.

Čipy bude možné zakoupit od 19. října v kanceláři provozářky. 

Cena čipu je 121,- Kč.

V této souvislosti upozorňuji, že je nutné mít stravné uhrazené do posledního  pracovního dne v měsíci předem. Pokud nebude stravné uhrazeno, systém mu nevydá oběd, proto si, prosím, zkontrolujte datum trvalých příkazů na úhradu stravného. 

Stravné bude nutné odhlašovat do 14 hodin předešlého dne. Neodhlášený oběd první den nemoci máte dotovaný a můžete si ho vyzvednout od 11 – do 11,30 hodin v ŠJ. V další dny nemoci již oběd hradíte za plnou cenu.